Слайдер «Слоппі Джо»

GI 65 · ПомірнийГЛ 18 / 100 г3/10

Середній ГІ

65 GI

ГЛ 18 на 100 г

Оцінка Logi 3/10
  • Містить білок з яловичини
  • Високий вміст натрію

Слайдер «Слоппі Джо» має глікемічний індекс 65 (Помірний).

Оновлено 13 вер. 2026 р. · Джерела: Команда Logi Nutrition (склад на основі USDA, з використанням ШІ) · Не є медичною порадою · Повідомити про помилку

Замість цього

Logi · Управління інсулінорезистентністю

Знизьте цукор у крові розумнішим вибором їжі

Слайдер «Слоппі Джо» — одна з 11 135 страв, які Logi оцінює при фотографуванні їжі — разом з порцією.

Продовжити у браузері
Logi app, food index screen

Харчова цінність (на 100г)

230
Калорії
27 g
Вуглеводи
9 g
Білки
9 g
Жири
на 100г
Калорії230 kcal
Вуглеводи27 g
Цукри (всього)7 g
Природні3 g
Додані4 g
Клітковина2.1 g
Розчинна0.7 g
Нерозчинна1.4 g
Білки9 g
Жири9 g
Насичені3.2 g
Ненасичені5.8 g
Натрій540 mg

Рівень обробки

85%
Глибоко оброблений
Чому така оцінка?
  • Містить білок з яловичини
  • Забезпечує певну кількість харчових волокон
  • Високий вміст натрію
  • Містить доданий цукор
  • Ультра-оброблені рафіновані зернові та соус

Алергени

Жоден з алергенів ЄС-14 не вказано

Рецепти з низьким ГІ на Logi Food Coach

Часті запитання

Який глікемічний індекс Слайдер «Слоппі Джо»?

Слайдер «Слоппі Джо» має глікемічний індекс 65 (Помірний) і глікемічне навантаження 18 на 100 г.

Чи підходить Слайдер «Слоппі Джо» для людей з інсулінорезистентністю?

Слайдер «Слоппі Джо» має середній глікемічний індекс (65). Підходить у помірній кількості, бажано з білком або жиром; альтернатива з меншим навантаженням — Варена сочевиця в томатному соусі (замінник м’яса).

Як Слайдер «Слоппі Джо» впливає на цукор у крові?

Слайдер «Слоппі Джо» має глікемічне навантаження 18 на 100г, що вказує на помірний вплив на рівень цукру в крові.

Перевірте Слайдер «Слоппі Джо» у додатку Logi разом із вашою порцією.

Food diary cheat sheet

Безкоштовний PDF — 3 стор.

Твій тижневий щоденник харчування

Записуй прийоми їжі, глікемічне навантаження та настрій. Закономірності видно за 3 тижні.

Без спаму. Відписатися можна будь-коли.