Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
арахісова паста має глікемічний індекс 35, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 7 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими nuts, арахісова паста займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
арахісова паста — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 590 kcal |
| Вуглеводи | 20g |
| Цукри (всього) | 10g |
| Природні | 3.0g |
| Додані | 7g |
| Клітковина | 6g |
| Розчинна | 1.8g |
| Нерозчинна | 4.2g |
| Білки | 25g |
| Жири | 50g |
| Насичені | 10g |
| Ненасичені | 35g |
| Натрій | 350mg |
арахісова паста має глікемічний індекс 35, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 7 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
арахісова паста має низький глікемічний індекс (35), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
арахісова паста має глікемічне навантаження 7 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →