Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
томатна паста без додавання цукру має глікемічний індекс 38, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 7 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими vegetables, томатна паста без додавання цукру займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
томатна паста без додавання цукру — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 82 kcal |
| Вуглеводи | 19.1g |
| Цукри (всього) | 12.8g |
| Природні | 12.8g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 4.1g |
| Розчинна | 0g |
| Нерозчинна | 0g |
| Білки | 4.3g |
| Жири | 0.5g |
| Насичені | 0.1g |
| Ненасичені | 0.4g |
| Натрій | 59mg |
томатна паста без додавання цукру має глікемічний індекс 38, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 7 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
томатна паста без додавання цукру має низький глікемічний індекс (38), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
томатна паста без додавання цукру має глікемічне навантаження 7 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →