Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Неаполітанська піца має глікемічний індекс 80, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 26 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими grains, Неаполітанська піца займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
Неаполітанська піца може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 250 kcal |
| Вуглеводи | 33g |
| Цукри (всього) | 3g |
| Природні | 2.0g |
| Додані | 1g |
| Клітковина | 2g |
| Розчинна | 0.6g |
| Нерозчинна | 1.4g |
| Білки | 9g |
| Жири | 8g |
| Насичені | 3.5g |
| Ненасичені | 4g |
| Натрій | 600mg |
Неаполітанська піца має глікемічний індекс 80, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 26 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Неаполітанська піца має високий глікемічний індекс (80). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
Неаполітанська піца має глікемічне навантаження 26 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →