Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Кров'янка має глікемічний індекс 10, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 1 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими meat, Кров'янка займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Кров'янка — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 379 kcal |
| Вуглеводи | 14g |
| Цукри (всього) | 1g |
| Природні | 1.0g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 1g |
| Розчинна | 0.3g |
| Нерозчинна | 0.7g |
| Білки | 14g |
| Жири | 31g |
| Насичені | 12g |
| Ненасичені | 17g |
| Натрій | 900mg |
Кров'янка має глікемічний індекс 10, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 1 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Кров'янка має низький глікемічний індекс (10), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Кров'янка має глікемічне навантаження 1 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →