Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Жовтий розколотий сочевицевий суп (дал тадка) має глікемічний індекс 28, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 8 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими legumes, Жовтий розколотий сочевицевий суп (дал тадка) займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Жовтий розколотий сочевицевий суп (дал тадка) — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 110 kcal |
| Вуглеводи | 18g |
| Цукри (всього) | 1.2g |
| Природні | 1.2g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 5.5g |
| Розчинна | 0g |
| Нерозчинна | 0g |
| Білки | 7.5g |
| Жири | 1.2g |
| Насичені | 0.2g |
| Ненасичені | 1g |
| Натрій | 120mg |
Жовтий розколотий сочевицевий суп (дал тадка) має глікемічний індекс 28, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 8 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Жовтий розколотий сочевицевий суп (дал тадка) має низький глікемічний індекс (28), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Жовтий розколотий сочевицевий суп (дал тадка) має глікемічне навантаження 8 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →