Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekersiz nar suyu su ile karıştırılmış glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer beverages ile karşılaştırıldığında, Şekersiz nar suyu su ile karıştırılmış glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şekersiz nar suyu su ile karıştırılmış kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 25 kcal |
| Karbonhidratlar | 6g |
| Şekerler (toplam) | 5.5g |
| Doğal | 5.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0.1g |
| Çözünür | 0.03g |
| Çözünmez | 0.07g |
| Protein | 0.2g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 2mg |
Şekersiz nar suyu su ile karıştırılmış glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şekersiz nar suyu su ile karıştırılmış düşük glisemik indekse (50) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şekersiz nar suyu su ile karıştırılmış 100g başına 3 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →