Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekersiz kayısı reçeli glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şekersiz kayısı reçeli glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şekersiz kayısı reçeli kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 35 kcal |
| Karbonhidratlar | 8g |
| Şekerler (toplam) | 2.5g |
| Doğal | 2.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.2g |
| Çözünür | 0.4g |
| Çözünmez | 0.8g |
| Protein | 0.3g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 15mg |
Şekersiz kayısı reçeli glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şekersiz kayısı reçeli düşük glisemik indekse (25) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şekersiz kayısı reçeli 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →