Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekersiz badem bazlı yoğurt, acı biberli glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer nuts ile karşılaştırıldığında, Şekersiz badem bazlı yoğurt, acı biberli glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şekersiz badem bazlı yoğurt, acı biberli kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 55 kcal |
| Karbonhidratlar | 2.5g |
| Şekerler (toplam) | 0.5g |
| Doğal | 0.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.2g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 2.2g |
| Yağ | 3.5g |
| Doymuş | 0.3g |
| Doymamış | 3.2g |
| Sodyum | 40mg |
Şekersiz badem bazlı yoğurt, acı biberli glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şekersiz badem bazlı yoğurt, acı biberli düşük glisemik indekse (15) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şekersiz badem bazlı yoğurt, acı biberli 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →