Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekerli erik dolgusu glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 44 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şekerli erik dolgusu glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Şekerli erik dolgusu kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 280 kcal |
| Karbonhidratlar | 68g |
| Şekerler (toplam) | 60g |
| Doğal | 20.0g |
| Eklenmiş | 40g |
| Lif | 2.5g |
| Çözünür | 0.8g |
| Çözünmez | 1.8g |
| Protein | 1.2g |
| Yağ | 0.3g |
| Doymuş | 0.05g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 10mg |
Şekerli erik dolgusu glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 44 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Şekerli erik dolgusu orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Şekerli erik dolgusu 100g başına 44 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →