Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeker köpüğü glisemik indeksi 85 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 68 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şeker köpüğü glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Şeker köpüğü hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 340 kcal |
| Karbonhidratlar | 80g |
| Şekerler (toplam) | 75g |
| Doğal | 5.0g |
| Eklenmiş | 70g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 2g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.2g |
| Sodyum | 30mg |
Şeker köpüğü glisemik indeksi 85 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 68 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Şeker köpüğü yüksek glisemik indekse (85) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Şeker köpüğü 100g başına 68 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →