Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeftalili homojenize peynir glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer dairy ile karşılaştırıldığında, Şeftalili homojenize peynir glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şeftalili homojenize peynir kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbonhidratlar | 15g |
| Şekerler (toplam) | 13g |
| Doğal | 6.0g |
| Eklenmiş | 7g |
| Lif | 0.2g |
| Çözünür | 0.1g |
| Çözünmez | 0.1g |
| Protein | 6g |
| Yağ | 3g |
| Doymuş | 2g |
| Doymamış | 1g |
| Sodyum | 50mg |
Şeftalili homojenize peynir glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şeftalili homojenize peynir düşük glisemik indekse (50) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şeftalili homojenize peynir 100g başına 7 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →