Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
şeftali aroması glisemik indeksi 80 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 40 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, şeftali aroması glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
şeftali aroması hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 200 kcal |
| Karbonhidratlar | 50g |
| Şekerler (toplam) | 50g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 50g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 10mg |
şeftali aroması glisemik indeksi 80 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 40 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
şeftali aroması yüksek glisemik indekse (80) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
şeftali aroması 100g başına 40 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →