Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebzeli pizza glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 20 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Sebzeli pizza glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Sebzeli pizza hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 210 kcal |
| Karbonhidratlar | 28g |
| Şekerler (toplam) | 3.5g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 1.5g |
| Lif | 2.5g |
| Çözünür | 0.8g |
| Çözünmez | 1.8g |
| Protein | 8g |
| Yağ | 7g |
| Doymuş | 3g |
| Doymamış | 3g |
| Sodyum | 550mg |
Sebzeli pizza glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 20 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Sebzeli pizza yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Sebzeli pizza 100g başına 20 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →