Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebze mücveri glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 15 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Sebze mücveri glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Sebze mücveri kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 220 kcal |
| Karbonhidratlar | 25g |
| Şekerler (toplam) | 3g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.5g |
| Çözünür | 0.8g |
| Çözünmez | 1.8g |
| Protein | 3g |
| Yağ | 12g |
| Doymuş | 2g |
| Doymamış | 9g |
| Sodyum | 350mg |
Sebze mücveri glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 15 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Sebze mücveri orta glisemik indekse (60) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Sebze mücveri 100g başına 15 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →