Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Minimum işlenmiş protein tozu, çiğ kakao ile, ilave şeker yok glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Minimum işlenmiş protein tozu, çiğ kakao ile, ilave şeker yok glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Minimum işlenmiş protein tozu, çiğ kakao ile, ilave şeker yok kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbonhidratlar | 10g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 6g |
| Çözünür | 2g |
| Çözünmez | 4g |
| Protein | 65g |
| Yağ | 7g |
| Doymuş | 2.5g |
| Doymamış | 4.5g |
| Sodyum | 250mg |
Minimum işlenmiş protein tozu, çiğ kakao ile, ilave şeker yok glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Minimum işlenmiş protein tozu, çiğ kakao ile, ilave şeker yok düşük glisemik indekse (20) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Minimum işlenmiş protein tozu, çiğ kakao ile, ilave şeker yok 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →