Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mikro yeşillik salatası glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Mikro yeşillik salatası glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Mikro yeşillik salatası kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 28 kcal |
| Karbonhidratlar | 4.4g |
| Şekerler (toplam) | 1.2g |
| Doğal | 1.2g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.2g |
| Çözünür | 0.7g |
| Çözünmez | 1.5g |
| Protein | 2.6g |
| Yağ | 0.4g |
| Doymuş | 0.05g |
| Doymamış | 0.35g |
| Sodyum | 30mg |
Mikro yeşillik salatası glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Mikro yeşillik salatası düşük glisemik indekse (15) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Mikro yeşillik salatası 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →