Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyve suyu konsantresi glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 42 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Meyve suyu konsantresi glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Meyve suyu konsantresi kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 260 kcal |
| Karbonhidratlar | 65g |
| Şekerler (toplam) | 62g |
| Doğal | 62.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0.2g |
| Çözünür | 0.1g |
| Çözünmez | 0.1g |
| Protein | 0.5g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 15mg |
Meyve suyu konsantresi glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 42 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Meyve suyu konsantresi orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Meyve suyu konsantresi 100g başına 42 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →