Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyve suyu karışımı glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer beverages ile karşılaştırıldığında, Meyve suyu karışımı glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Meyve suyu karışımı kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 48 kcal |
| Karbonhidratlar | 12g |
| Şekerler (toplam) | 11g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 8g |
| Lif | 0.1g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0.1g |
| Protein | 0.1g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 8mg |
Meyve suyu karışımı glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Meyve suyu karışımı orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Meyve suyu karışımı 100g başına 8 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →