Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyve ezmesi glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 18 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Meyve ezmesi glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Meyve ezmesi kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 150 kcal |
| Karbonhidratlar | 36g |
| Şekerler (toplam) | 32g |
| Doğal | 32.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0.7g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 5mg |
Meyve ezmesi glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 18 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Meyve ezmesi düşük glisemik indekse (50) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Meyve ezmesi 100g başına 18 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →