Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Keto tortilla glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1.4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Keto tortilla glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Keto tortilla kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 250 kcal |
| Karbonhidratlar | 7g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 6g |
| Çözünür | 2g |
| Çözünmez | 4g |
| Protein | 10g |
| Yağ | 18g |
| Doymuş | 5g |
| Doymamış | 13g |
| Sodyum | 500mg |
Keto tortilla glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1.4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Keto tortilla düşük glisemik indekse (20) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Keto tortilla 100g başına 1.4 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →