Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Keten tohumu unu lavaş glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Keten tohumu unu lavaş glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Keten tohumu unu lavaş kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 320 kcal |
| Karbonhidratlar | 7g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 18g |
| Çözünür | 5.4g |
| Çözünmez | 12.6g |
| Protein | 18g |
| Yağ | 25g |
| Doymuş | 2.3g |
| Doymamış | 22g |
| Sodyum | 200mg |
Keten tohumu unu lavaş glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Keten tohumu unu lavaş düşük glisemik indekse (15) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Keten tohumu unu lavaş 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →