Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Keten tohumu unlu fırınlanmış kabak lokmaları glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Keten tohumu unlu fırınlanmış kabak lokmaları glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Keten tohumu unlu fırınlanmış kabak lokmaları kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 90 kcal |
| Karbonhidratlar | 7g |
| Şekerler (toplam) | 2.5g |
| Doğal | 2.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 3.5g |
| Çözünür | 1.1g |
| Çözünmez | 2.4g |
| Protein | 3.5g |
| Yağ | 5g |
| Doymuş | 0.5g |
| Doymamış | 4g |
| Sodyum | 180mg |
Keten tohumu unlu fırınlanmış kabak lokmaları glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Keten tohumu unlu fırınlanmış kabak lokmaları düşük glisemik indekse (20) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Keten tohumu unlu fırınlanmış kabak lokmaları 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →