Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kereviz suyu (taze sıkılmış) glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0.5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer beverages ile karşılaştırıldığında, Kereviz suyu (taze sıkılmış) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kereviz suyu (taze sıkılmış) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 14 kcal |
| Karbonhidratlar | 3g |
| Şekerler (toplam) | 1.8g |
| Doğal | 1.8g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0.5g |
| Çözünür | 0.2g |
| Çözünmez | 0.3g |
| Protein | 0.7g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 80mg |
Kereviz suyu (taze sıkılmış) glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0.5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Kereviz suyu (taze sıkılmış) düşük glisemik indekse (15) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kereviz suyu (taze sıkılmış) 100g başına 0.5 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →