Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kereviz salatası glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Kereviz salatası glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kereviz salatası kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 60 kcal |
| Karbonhidratlar | 10g |
| Şekerler (toplam) | 5g |
| Doğal | 5.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 3.5g |
| Çözünür | 1.1g |
| Çözünmez | 2.4g |
| Protein | 1.2g |
| Yağ | 2g |
| Doymuş | 0.3g |
| Doymamış | 1.7g |
| Sodyum | 80mg |
Kereviz salatası glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Kereviz salatası düşük glisemik indekse (30) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kereviz salatası 100g başına 3 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →