Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kenevir sütü (şekersiz) glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer beverages ile karşılaştırıldığında, Kenevir sütü (şekersiz) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kenevir sütü (şekersiz) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 25 kcal |
| Karbonhidratlar | 0.3g |
| Şekerler (toplam) | 0g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0.2g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0.9g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.3g |
| Doymamış | 2.2g |
| Sodyum | 10mg |
Kenevir sütü (şekersiz) glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Kenevir sütü (şekersiz) düşük glisemik indekse (20) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kenevir sütü (şekersiz) 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →