Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Keçi tereyağı glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer dairy ile karşılaştırıldığında, Keçi tereyağı glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Keçi tereyağı kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 720 kcal |
| Karbonhidratlar | 0.5g |
| Şekerler (toplam) | 0.5g |
| Doğal | 0.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0.5g |
| Yağ | 80g |
| Doymuş | 51g |
| Doymamış | 29g |
| Sodyum | 20mg |
Keçi tereyağı glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Keçi tereyağı düşük glisemik indekse (0) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Keçi tereyağı 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →