Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kavrulmuş yeşil buğday glisemik indeksi 43 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 14 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Kavrulmuş yeşil buğday glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kavrulmuş yeşil buğday kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 340 kcal |
| Karbonhidratlar | 65g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 13g |
| Çözünür | 3.9g |
| Çözünmez | 9.1g |
| Protein | 14g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 2.1g |
| Sodyum | 5mg |
Kavrulmuş yeşil buğday glisemik indeksi 43 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 14 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Kavrulmuş yeşil buğday düşük glisemik indekse (43) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kavrulmuş yeşil buğday 100g başına 14 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →