Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kavrulmuş tuzlu kabak çekirdeği glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer nuts ile karşılaştırıldığında, Kavrulmuş tuzlu kabak çekirdeği glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kavrulmuş tuzlu kabak çekirdeği kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 574 kcal |
| Karbonhidratlar | 14.7g |
| Şekerler (toplam) | 1.3g |
| Doğal | 1.3g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 6g |
| Çözünür | 1.8g |
| Çözünmez | 4.2g |
| Protein | 29.8g |
| Yağ | 49g |
| Doymuş | 8.7g |
| Doymamış | 36g |
| Sodyum | 600mg |
Kavrulmuş tuzlu kabak çekirdeği glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Kavrulmuş tuzlu kabak çekirdeği düşük glisemik indekse (10) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kavrulmuş tuzlu kabak çekirdeği 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →