Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
hızlı kümes hayvanı glisemik indeksi 5 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer meat ile karşılaştırıldığında, hızlı kümes hayvanı glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
hızlı kümes hayvanı kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbonhidratlar | 2g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 1g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 16g |
| Yağ | 4g |
| Doymuş | 1.2g |
| Doymamış | 2.8g |
| Sodyum | 950mg |
hızlı kümes hayvanı glisemik indeksi 5 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
hızlı kümes hayvanı düşük glisemik indekse (5) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
hızlı kümes hayvanı 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →