Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Güveç sosu bazı glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Güveç sosu bazı glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Güveç sosu bazı kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 90 kcal |
| Karbonhidratlar | 10g |
| Şekerler (toplam) | 3g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 2g |
| Lif | 1g |
| Çözünür | 0.3g |
| Çözünmez | 0.7g |
| Protein | 2g |
| Yağ | 5g |
| Doymuş | 1g |
| Doymamış | 4g |
| Sodyum | 800mg |
Güveç sosu bazı glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Güveç sosu bazı düşük glisemik indekse (40) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Güveç sosu bazı 100g başına 4 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →