Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Ateş adam likörü glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 20 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer beverages ile karşılaştırıldığında, Ateş adam likörü glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Ateş adam likörü kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 300 kcal |
| Karbonhidratlar | 30g |
| Şekerler (toplam) | 28g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 28g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 5mg |
Ateş adam likörü glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 20 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Ateş adam likörü orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Ateş adam likörü 100g başına 20 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →