Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Arpa şurubu glisemik indeksi 105 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 82 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Arpa şurubu glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Arpa şurubu hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 316 kcal |
| Karbonhidratlar | 78g |
| Şekerler (toplam) | 60g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 60g |
| Lif | 1g |
| Çözünür | 0.3g |
| Çözünmez | 0.7g |
| Protein | 4.5g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.2g |
| Sodyum | 40mg |
Arpa şurubu glisemik indeksi 105 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 82 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Arpa şurubu yüksek glisemik indekse (105) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Arpa şurubu 100g başına 82 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →