Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Armut kabuklu glisemik indeksi 38 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer fruits ile karşılaştırıldığında, Armut kabuklu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Armut kabuklu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 57 kcal |
| Karbonhidratlar | 15g |
| Şekerler (toplam) | 9.8g |
| Doğal | 9.8g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 3.1g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0.4g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0.02g |
| Doymamış | 0.08g |
| Sodyum | 1mg |
Armut kabuklu glisemik indeksi 38 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Armut kabuklu düşük glisemik indekse (38) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Armut kabuklu 100g başına 4 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →