Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Ardıçlı salam, dilimlenmiş glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer meat ile karşılaştırıldığında, Ardıçlı salam, dilimlenmiş glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Ardıçlı salam, dilimlenmiş kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 340 kcal |
| Karbonhidratlar | 1g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 18g |
| Yağ | 30g |
| Doymuş | 12g |
| Doymamış | 16g |
| Sodyum | 1200mg |
Ardıçlı salam, dilimlenmiş glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Ardıçlı salam, dilimlenmiş düşük glisemik indekse (0) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Ardıçlı salam, dilimlenmiş 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →