Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
неzasлађене кокосове пахуљице благо пржене са циметом и ванилом има гликемијски индекс 0, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 0 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим nuts, неzasлађене кокосове пахуљице благо пржене са циметом и ванилом се рангира међу најнижима по гликемијском индексу.
неzasлађене кокосове пахуљице благо пржене са циметом и ванилом је добар избор за особе које контролишу шећер у крви, инсулинску резистенцију или прате дијету са ниским ГИ.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 660 kcal |
| Угљени хидрати | 23.7g |
| Шећери (укупно) | 6.4g |
| Природни | 6.4g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 16.3g |
| Растворљива | 4.1g |
| Нерастворљива | 12.2g |
| Протеини | 6.9g |
| Масти | 64.5g |
| Засићене | 57.2g |
| Незасићене | 7.3g |
| Натријум | 37mg |
неzasлађене кокосове пахуљице благо пржене са циметом и ванилом има гликемијски индекс 0, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 0 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
неzasлађене кокосове пахуљице благо пржене са циметом и ванилом има низак гликемијски индекс (0), што га чини добрим избором за особе са инсулинском резистенцијом.
неzasлађене кокосове пахуљице благо пржене са циметом и ванилом има гликемијско оптерећење 0 на 100g, што указује на минималан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →