Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
паста од орашастих плодова са неzasлађеним какаом има гликемијски индекс 20, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 2 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим nuts, паста од орашастих плодова са неzasлађеним какаом се рангира међу најнижима по гликемијском индексу.
паста од орашастих плодова са неzasлађеним какаом је добар избор за особе које контролишу шећер у крви, инсулинску резистенцију или прате дијету са ниским ГИ.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 570 kcal |
| Угљени хидрати | 18g |
| Шећери (укупно) | 4g |
| Природни | 4.0g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 8g |
| Растворљива | 0g |
| Нерастворљива | 0g |
| Протеини | 15g |
| Масти | 48g |
| Засићене | 8g |
| Незасићене | 38g |
| Натријум | 5mg |
паста од орашастих плодова са неzasлађеним какаом има гликемијски индекс 20, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 2 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
паста од орашастих плодова са неzasлађеним какаом има низак гликемијски индекс (20), што га чини добрим избором за особе са инсулинском резистенцијом.
паста од орашастих плодова са неzasлађеним какаом има гликемијско оптерећење 2 на 100g, што указује на минималан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →