Сирови лосос

Сирови лосос

Nema glikemijski indeks8/10

Nema glikemijski indeks — nema ugljenih hidrata

0 g ugljenih hidrata na 100 g
Logi skor 8/10
  • Нула гликемијског оптерећења
  • Умерен садржај засићених масти

Сирови лосос nema glikemijski indeks: ne sadrži ugljene hidrate.

Ažurirano 18. 2. 2026. · Izvori: USDA FoodData Central #175167 , Logi Nutrition tim · Ovo nije medicinski savet · Prijavi grešku

Oblici Лосос

Logi · Управљање инсулинском резистенцијом

Смањите шећер у крви паметнијим изборима хране

Сирови лосос je jedna od 11.147 namirnica koje Logi ocenjuje kada fotografišete obrok — sa porcijom.

Наставите на вебу
Logi app, food index screen

Нутритивне вредности (на 100g)

208
Калорије
0 g
Угљени хидрати
20.42 g
Протеини
13.42 g
Масти
на 100g
Калорије208 kcal
Угљени хидрати0 g
Шећери (укупно)0 g
Природни0 g
Додати0 g
Влакна0 g
Растворљива0 g
Нерастворљива0 g
Протеини20.42 g
Масти13.42 g
Засићене3.2 g
Незасићене10.22 g
Натријум59 mg

Степен прераде

5%
Минималан
Зашто ова оцена?
  • Нула гликемијског оптерећења
  • Висок садржај протеина
  • Богат омега-3 масним киселинама
  • Умерен садржај засићених масти
  • Без дијеталних влакана

Alergeni

Sadrži: riba

Recepti sa niskim GI na Logi Food Coach

Често постављана питања

Који је гликемијски индекс Сирови лосос?

Сирови лосос nema glikemijski indeks jer ne sadrži ugljene hidrate (0 g na 100 g).

Да ли је Сирови лосос погодан за особе са инсулинском резистенцијом?

Сирови лосос ne sadrži ugljene hidrate, pa samostalno ne podiže nivo šećera u krvi.

Proveri Сирови лосос u Logi aplikaciji, sa svojom porcijom.

Food diary cheat sheet

Бесплатан PDF — 3 стр.

Твој недељни дневник исхране

Бележи оброке, гликемијско оптерећење и расположење. Уочи обрасце за 3 недеље.

Без спама. Одјави се кад год желиш.