Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
polnozrnat kruh ima glikemični indeks 50, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 19 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se polnozrnat kruh uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
polnozrnat kruh je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 240 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 38g |
| Sladkorji (skupaj) | 2.5g |
| Naravni | 2.5g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 7g |
| Topne | 2.1g |
| Netopne | 4.9g |
| Beljakovine | 9g |
| Maščobe | 7g |
| Nasičene | 0.8g |
| Nenasičene | 5.5g |
| Natrij | 400mg |
polnozrnat kruh ima glikemični indeks 50, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 19 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
polnozrnat kruh ima nizek glikemični indeks (50), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
polnozrnat kruh ima glikemično obremenitev 19 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →