Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
polnilo iz sladke slive ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 44 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se polnilo iz sladke slive uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
polnilo iz sladke slive je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 280 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 68g |
| Sladkorji (skupaj) | 60g |
| Naravni | 20.0g |
| Dodani | 40g |
| Vlaknine | 2.5g |
| Topne | 0.8g |
| Netopne | 1.8g |
| Beljakovine | 1.2g |
| Maščobe | 0.3g |
| Nasičene | 0.05g |
| Nenasičene | 0.1g |
| Natrij | 10mg |
polnilo iz sladke slive ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 44 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
polnilo iz sladke slive ima zmeren glikemični indeks (65). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
polnilo iz sladke slive ima glikemično obremenitev 44 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →