Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Polmastna skuta ima glikemični indeks 30, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi dairy se Polmastna skuta uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Polmastna skuta je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 133 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 3.9g |
| Sladkorji (skupaj) | 3.9g |
| Naravni | 3.9g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 0g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 18.7g |
| Maščobe | 6.2g |
| Nasičene | 3.8g |
| Nenasičene | 2.4g |
| Natrij | 40mg |
Polmastna skuta ima glikemični indeks 30, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Polmastna skuta ima nizek glikemični indeks (30), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Polmastna skuta ima glikemično obremenitev 1 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →