Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Piščanec z mangom ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 6 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi meat se Piščanec z mangom uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
Piščanec z mangom je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 130 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 10g |
| Sladkorji (skupaj) | 7g |
| Naravni | 6.0g |
| Dodani | 1g |
| Vlaknine | 1g |
| Topne | 0.3g |
| Netopne | 0.7g |
| Beljakovine | 14g |
| Maščobe | 4g |
| Nasičene | 1g |
| Nenasičene | 2.5g |
| Natrij | 350mg |
Piščanec z mangom ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 6 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Piščanec z mangom ima zmeren glikemični indeks (55). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
Piščanec z mangom ima glikemično obremenitev 6 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →