Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Piščančji medaljončki iz cvrtnika na vroč zrak ima glikemični indeks 50, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi meat se Piščančji medaljončki iz cvrtnika na vroč zrak uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Piščančji medaljončki iz cvrtnika na vroč zrak je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 230 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 15g |
| Sladkorji (skupaj) | 1g |
| Naravni | 0.5g |
| Dodani | 0.5g |
| Vlaknine | 1.5g |
| Topne | 0.5g |
| Netopne | 1g |
| Beljakovine | 15g |
| Maščobe | 11g |
| Nasičene | 2.5g |
| Nenasičene | 7g |
| Natrij | 600mg |
Piščančji medaljončki iz cvrtnika na vroč zrak ima glikemični indeks 50, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Piščančji medaljončki iz cvrtnika na vroč zrak ima nizek glikemični indeks (50), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Piščančji medaljončki iz cvrtnika na vroč zrak ima glikemično obremenitev 7 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →