Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Piščančji boki ima glikemični indeks 35, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi meat se Piščančji boki uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Piščančji boki je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 170 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 4g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.5g |
| Naravni | 1.5g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 1g |
| Topne | 0.3g |
| Netopne | 0.7g |
| Beljakovine | 18g |
| Maščobe | 9g |
| Nasičene | 2.5g |
| Nenasičene | 5.5g |
| Natrij | 400mg |
Piščančji boki ima glikemični indeks 35, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Piščančji boki ima nizek glikemični indeks (35), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Piščančji boki ima glikemično obremenitev 1 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →