Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
piščančja juha z rezanci ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 2.5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi other se piščančja juha z rezanci uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
piščančja juha z rezanci je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 40 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 5.5g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.8g |
| Naravni | 0.8g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 0.5g |
| Topne | 0.2g |
| Netopne | 0.4g |
| Beljakovine | 2.5g |
| Maščobe | 1g |
| Nasičene | 0.3g |
| Nenasičene | 0.5g |
| Natrij | 350mg |
piščančja juha z rezanci ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 2.5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
piščančja juha z rezanci ima nizek glikemični indeks (45), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
piščančja juha z rezanci ima glikemično obremenitev 2.5 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →