Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhana polenta ima glikemični indeks 69, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 9 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se kuhana polenta uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
kuhana polenta je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 59 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 13g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.1g |
| Naravni | 0.1g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 0.7g |
| Topne | 0.2g |
| Netopne | 0.5g |
| Beljakovine | 1.4g |
| Maščobe | 0.3g |
| Nasičene | 0.1g |
| Nenasičene | 0.2g |
| Natrij | 120mg |
kuhana polenta ima glikemični indeks 69, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 9 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kuhana polenta ima zmeren glikemični indeks (69). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
kuhana polenta ima glikemično obremenitev 9 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →