Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhana kvinoja in mešanica črnega fižola ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 10 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se kuhana kvinoja in mešanica črnega fižola uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kuhana kvinoja in mešanica črnega fižola je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 130 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 22g |
| Sladkorji (skupaj) | 1g |
| Naravni | 1.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 5g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 6g |
| Maščobe | 2g |
| Nasičene | 0.3g |
| Nenasičene | 1.2g |
| Natrij | 5mg |
kuhana kvinoja in mešanica črnega fižola ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 10 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
kuhana kvinoja in mešanica črnega fižola ima nizek glikemični indeks (45), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kuhana kvinoja in mešanica črnega fižola ima glikemično obremenitev 10 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →