Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kuhan pira ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 12 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se Kuhan pira uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Kuhan pira je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 125 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 26g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.8g |
| Naravni | 0.8g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 3.5g |
| Topne | 1.1g |
| Netopne | 2.4g |
| Beljakovine | 4.5g |
| Maščobe | 0.8g |
| Nasičene | 0.1g |
| Nenasičene | 0.7g |
| Natrij | 2mg |
Kuhan pira ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 12 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Kuhan pira ima nizek glikemični indeks (45), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Kuhan pira ima glikemično obremenitev 12 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →