Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kruhova cmoka ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 25 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se kruhova cmoka uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
kruhova cmoka lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 180 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 35g |
| Sladkorji (skupaj) | 2g |
| Naravni | 1.5g |
| Dodani | 0.5g |
| Vlaknine | 1.5g |
| Topne | 0.5g |
| Netopne | 1g |
| Beljakovine | 6g |
| Maščobe | 2.5g |
| Nasičene | 0.7g |
| Nenasičene | 1.3g |
| Natrij | 550mg |
kruhova cmoka ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 25 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
kruhova cmoka ima visok glikemični indeks (70). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
kruhova cmoka ima glikemično obremenitev 25 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →