Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kruh s semeni in žiti brez pšenice ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 11 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se Kruh s semeni in žiti brez pšenice uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Kruh s semeni in žiti brez pšenice je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 270 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 25g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.5g |
| Naravni | 1.5g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 8g |
| Topne | 2.4g |
| Netopne | 5.6g |
| Beljakovine | 10g |
| Maščobe | 13g |
| Nasičene | 1.5g |
| Nenasičene | 10g |
| Natrij | 400mg |
Kruh s semeni in žiti brez pšenice ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 11 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Kruh s semeni in žiti brez pšenice ima nizek glikemični indeks (45), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Kruh s semeni in žiti brez pšenice ima glikemično obremenitev 11 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →